Kaliteli ve Uygun Yapı Malzemelerini Bulabileceğiniz Adres Ankara Yapı Kendi imalatımız olan duşakabinleri ve çok çeşitli diğer tüm markaların ürünlerini görmeniz ve en uygun fiyatlarla alabilmeniz için sizi mağazamıza bekliyoruz.

Ankara Yapı Malzemeleri Hakkında


ANKARA YAPI MALZEMELERİ, 20 yıldır hizmet ve kalite standartlarını hep en üst seviyede tutarak sektörde öncü bir firma olmayı hedeflemektedir. Ankara Yapı Malmezeleri, zengin ürün çeşidi ve çok çeşitli kaliteli markaların ürünleri ile aradığınız her ürünü hızlı ve kolay bir şekilde bulabilme imkânı sunmakta, Ürettiği ve görevlendirildiği her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesini amaçlamaktadır.

ANKARA YAPI MALZEMELERİ bünyesinde kaba inşaat malzemelerinden izolasyon malzemesine yapı kimyasal malzemesinden boya malzemelerine hırdavat malzemesinden vitrifiye malzemesine kadar yaklaşık 100 ‘den fazla kategoriden binlerce çeşit yapı malzemesi ürünleri satılmaktadır. Söz sahibi kurum ve kuruluşların ana bayiliğini yaparak başlayan Firmamız genişleyen müşteri portföyü sonrasında sektör ve müşteri ihtiyaçları temel alınarak fazla malzeme ile yurt içi pazarlar da kendini kanıtlamış ve çalışma alanını büyütmüştür.

ANKARA YAPI MALZEMELERİ"Önce Hizmet Ve Kalite" anlayışını daima ön planda tutmuştur. Ürün kalitesinin artırılması, kapasitenin yükseltilmesi ve düşük maliyetli ürün hedefleri teknolojik yatırımları da beraberinde getirmiştir.

ANKARA YAPI MALZEMELERİ günümüzde her türlü sanayi ve hizmet sektöründe malzeme temini konusunda hizmet sunmakta, görev aldığı ve üstlendiği her türlü projede sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmekte, her türlü özel siparişe de anında çok hızlı bir şekilde cevap verebilmektedir.


Misyonumuz

Ankara Yapı Malzemeleri olarak firmamızın misyonu;

Çeyrek asırdır hizmet verdiğimiz Yapı Malzemeleri sektöründe rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmeyi oluşturmak amacıyla, ileri yapı malzemeleri teknolojisini ve çağdaş işletme yönetimini yakalamak, kendi alanında Türk Yapı Sektörüne önemli katkılarda bulunmaktır.


Vizyonuzum

Ankara Yapı Malzemeleri olarak firmamız;

Yapı Malzemeleri Sektöründe; ilgili uzmanlık alanlarında kendi yöntemlerini geliştirmek, öncülük yapmak, Yapı Malzemeleri Sektöründe konusunda saygın kuruluşları arasında yer almak, kullandığı teknolojiyi daha üst seviyelere taşımak vizyonuna sahiptir.